wykładzina dywanowa nature srebrzysty 4m
Nr kat. 100349525
opis produktu
Nature PT 4M 4508/38 CIĘCIE to płaskotkana wykładzina do przedpokoju. Wysokość runa wynosi 5 mm, waga runa 1100 g/m2, a waga całkowita 1640 g/m2. wykładzina ta wykazuje odporność na kółka, uv, posiada właściwości antystatyczne i jest w klasie użytkowej - domowa duże natężenie. Zalecana jest również dla domów z ogrzewaniem podłogowym. Jest to produkt wykonany z najwyższą precyzją, który cechuje się dodatkowo trudnopalnością Efl. Grubość całkowita wykładziny wynosi 5mm. dostępne szerokości 4m. ten nowoczesny produkt z pewnością będzie atrakcyjnym dodatkiem do Twojego domowego przedpokoju, sprawi zadowolenie i szybko i łatwo się go utrzyma w czystości.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Brązowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 23-Domowa-duże natężenie |
| Typ: | Płaskotkana |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 5 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 1100 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nature PT 4M 4508/38 CIĘCIE to płaskotkana wykładzina do przedpokoju. Wysokość runa wynosi 5 mm, waga runa 1100 g/m2, a waga całkowita 1640 g/m2. wykładzina ta wykazuje odporność na kółka, uv, posiada właściwości antystatyczne i jest w klasie użytkowej - domowa duże natężenie. Zalecana jest również dla domów z ogrzewaniem podłogowym. Jest to produkt wykonany z najwyższą precyzją, który cechuje się dodatkowo trudnopalnością Efl. Grubość całkowita wykładziny wynosi 5mm. dostępne szerokości 4m. ten nowoczesny produkt z pewnością będzie atrakcyjnym dodatkiem do Twojego domowego przedpokoju, sprawi zadowolenie i szybko i łatwo się go utrzyma w czystości.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Brązowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 23-Domowa-duże natężenie |
| Typ: | Płaskotkana |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 5 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 1100 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa nature srebrzysty 4m
Nr kat. 100349525
Pamiętaj o



