napoli szafka piekarnikowa ppo60 szary mat
Nr kat. 100223390
opis produktu
Do spójnego uzupełnienia zabudowy kuchennej z posiadanym piekarnikiem, polecana jest SZAFKA PIEKARNIKOWA PPO60 SZARY MAT z kolekcji NAPOLI. Została wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej oraz foliowanej płyty MDF. Gwarantuje to odporność przed wysokimi temperaturami czy też długotrwałym oddziaływaniem wilgoci. Mebel wyposażono w dolną, pojedynczą szufladę z funkcją cichego domyku dla większej wygody oraz bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania. Specjalna otwarta konstrukcja umożliwia skompletowanie szafki z nowoczesnym piekarnikiem. Produkt o wymiarach 60cm x 82cm x 53cm przeznaczony jest do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Napoli folia szary mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Star |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Szary |
| Typ produktu: | Szafka piekarnikowa |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Szary mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Do spójnego uzupełnienia zabudowy kuchennej z posiadanym piekarnikiem, polecana jest SZAFKA PIEKARNIKOWA PPO60 SZARY MAT z kolekcji NAPOLI. Została wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej oraz foliowanej płyty MDF. Gwarantuje to odporność przed wysokimi temperaturami czy też długotrwałym oddziaływaniem wilgoci. Mebel wyposażono w dolną, pojedynczą szufladę z funkcją cichego domyku dla większej wygody oraz bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania. Specjalna otwarta konstrukcja umożliwia skompletowanie szafki z nowoczesnym piekarnikiem. Produkt o wymiarach 60cm x 82cm x 53cm przeznaczony jest do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Napoli folia szary mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Star |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Szary |
| Typ produktu: | Szafka piekarnikowa |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Szary mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
napoli szafka piekarnikowa ppo60 szary mat
Nr kat. 100223390
Idealne AGD do tej kuchni






