nadstawka narożna irys 1w sosna anderson
Nr kat. 100528782
Szafy
Meble
Szafy do sypialni
Meble do salonu
Szafy drewniane bielone
Szafy do garderoby
Szafy do salonu
Meble do sypialni
Szafy do pokoju dziecięcego
Szafy białe
Meble do garderoby
Szafy do biura lub gabinetu
Szafy skandynawskie
Szafy do przedpokoju
Szafy klasyczne
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble do biura lub gabinetu
Irys
Irys
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Irys |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 155.6 cm |
| Wysokość: | 108.9 cm |
| Głębokość: | 55.8 cm |
| Kolor frontu: | Sosna anderson |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Sosna anderson |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szafy
Meble
Szafy do sypialni
Meble do salonu
Szafy drewniane bielone
Szafy do garderoby
Szafy do salonu
Meble do sypialni
Szafy do pokoju dziecięcego
Szafy białe
Meble do garderoby
Szafy do biura lub gabinetu
Szafy skandynawskie
Szafy do przedpokoju
Szafy klasyczne
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble do biura lub gabinetu
Irys
Irys
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Irys |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 155.6 cm |
| Wysokość: | 108.9 cm |
| Głębokość: | 55.8 cm |
| Kolor frontu: | Sosna anderson |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Sosna anderson |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
nadstawka narożna irys 1w sosna anderson
Nr kat. 100528782
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







