mozaika vibrant quicksilver glossy 26,2x31,4 manufaktura parczówek
Nr kat. 100462775

opis produktu
Mozaika Vibrant quicksilver glossy zachwyca geometrycznym układem prostokątnych elementów w eleganckim szarym kolorze. Połyskująca powierzchnia odbija światło, nadając ścianom głębi i nowoczesnego charakteru. Ceramiczna struktura gwarantuje łatwość czyszczenia i odporność na codzienne użytkowanie. Format 26,2x31,4 cm umożliwia tworzenie efektownych kompozycji w kuchni, łazience czy salonie. Klasa ścieralności 3 zapewnia trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu powierzchni. Polska produkcja marki Manufaktura Parczówek to gwarancja najwyższej jakości wykonania. Szary kolor z subtelnym połyskiem doskonale komponuje się z różnorodnymi aranżacjami. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących oryginalny design i funkcjonalność w jednym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Manufaktura Parczówek |
| Kolekcja: | Vibrant |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 26.2 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 31.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 26X31 |
| Rodzaj płytki: | ND. |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Manufaktura Parczówek Sp. z o.o. PARCZÓWEK 158 26-307 BIAŁACZÓW POLSKA biuro@manufakturaparczowek.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Mozaika Vibrant quicksilver glossy zachwyca geometrycznym układem prostokątnych elementów w eleganckim szarym kolorze. Połyskująca powierzchnia odbija światło, nadając ścianom głębi i nowoczesnego charakteru. Ceramiczna struktura gwarantuje łatwość czyszczenia i odporność na codzienne użytkowanie. Format 26,2x31,4 cm umożliwia tworzenie efektownych kompozycji w kuchni, łazience czy salonie. Klasa ścieralności 3 zapewnia trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu powierzchni. Polska produkcja marki Manufaktura Parczówek to gwarancja najwyższej jakości wykonania. Szary kolor z subtelnym połyskiem doskonale komponuje się z różnorodnymi aranżacjami. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących oryginalny design i funkcjonalność w jednym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Manufaktura Parczówek |
| Kolekcja: | Vibrant |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 26.2 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 31.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 26X31 |
| Rodzaj płytki: | ND. |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Manufaktura Parczówek Sp. z o.o. PARCZÓWEK 158 26-307 BIAŁACZÓW POLSKA biuro@manufakturaparczowek.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika vibrant quicksilver glossy 26,2x31,4 manufaktura parczówek
Nr kat. 100462775
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59 zł/szt-18%
1 szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59 zł/szt-18%
1 szt.
opis produktu
Mozaika Vibrant quicksilver glossy zachwyca geometrycznym układem prostokątnych elementów w eleganckim szarym kolorze. Połyskująca powierzchnia odbija światło, nadając ścianom głębi i nowoczesnego charakteru. Ceramiczna struktura gwarantuje łatwość czyszczenia i odporność na codzienne użytkowanie. Format 26,2x31,4 cm umożliwia tworzenie efektownych kompozycji w kuchni, łazience czy salonie. Klasa ścieralności 3 zapewnia trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu powierzchni. Polska produkcja marki Manufaktura Parczówek to gwarancja najwyższej jakości wykonania. Szary kolor z subtelnym połyskiem doskonale komponuje się z różnorodnymi aranżacjami. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących oryginalny design i funkcjonalność w jednym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Manufaktura Parczówek |
| Kolekcja: | Vibrant |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 26.2 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 31.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 26X31 |
| Rodzaj płytki: | ND. |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Manufaktura Parczówek Sp. z o.o. PARCZÓWEK 158 26-307 BIAŁACZÓW POLSKA biuro@manufakturaparczowek.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pozostałe z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


