mozaika cr8011 grey glass glossy 30x30 goccia
Nr kat. 100155661


opis produktu
MOZAIKA CRYSTAL 30X30 SZARY GOCCIA to czarno-szara płytka dekoracyjna o symetrycznym ułożeniu oraz połyskującym wykończeniu. Ciemna i cieniowana płytka pozwala wnieść do środka dekorację, a także harmonię i elegancję. Przeznaczona do aranżacji w stylu glamour oraz nowoczesnym, będzie idealnym materiałem do wydzielenia wybranym strefy łazienka czy podkreślenia dekoracyjnej ściany kuchni bądź korytarza. Kwadratowa mozaika na siatce pozwala na sprawny i szybki montaż, a kondycja płytki przy systematycznej i prostej pielęgnacji wygląda nieskazitelnie nawet po wielu latach użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 4 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Goccia |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 30 cm |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Szkło |
| Antypoślizgowość: | - |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Szklana |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
MOZAIKA CRYSTAL 30X30 SZARY GOCCIA to czarno-szara płytka dekoracyjna o symetrycznym ułożeniu oraz połyskującym wykończeniu. Ciemna i cieniowana płytka pozwala wnieść do środka dekorację, a także harmonię i elegancję. Przeznaczona do aranżacji w stylu glamour oraz nowoczesnym, będzie idealnym materiałem do wydzielenia wybranym strefy łazienka czy podkreślenia dekoracyjnej ściany kuchni bądź korytarza. Kwadratowa mozaika na siatce pozwala na sprawny i szybki montaż, a kondycja płytki przy systematycznej i prostej pielęgnacji wygląda nieskazitelnie nawet po wielu latach użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 4 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Goccia |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 30 cm |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Szkło |
| Antypoślizgowość: | - |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Szklana |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika cr8011 grey glass glossy 30x30 goccia
Nr kat. 100155661
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
MOZAIKA CRYSTAL 30X30 SZARY GOCCIA to czarno-szara płytka dekoracyjna o symetrycznym ułożeniu oraz połyskującym wykończeniu. Ciemna i cieniowana płytka pozwala wnieść do środka dekorację, a także harmonię i elegancję. Przeznaczona do aranżacji w stylu glamour oraz nowoczesnym, będzie idealnym materiałem do wydzielenia wybranym strefy łazienka czy podkreślenia dekoracyjnej ściany kuchni bądź korytarza. Kwadratowa mozaika na siatce pozwala na sprawny i szybki montaż, a kondycja płytki przy systematycznej i prostej pielęgnacji wygląda nieskazitelnie nawet po wielu latach użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 4 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Goccia |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 30 cm |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Szkło |
| Antypoślizgowość: | - |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Szklana |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


