mozaika 602 grey glass glossy 28,5x28,5 goccia
Nr kat. 100155672


opis produktu
Mozaika w rozmiarze 28,5 cm długości, 28 cm szerokości i 8 mm grubości to propozycja marki Goccia, której uniwersalny charakter sprawdzi się zarówno w aranżacji nowoczesnej łazienki, jak również w kuchni w stylu glamour. Szary kolor płytki ściennej to stonowana barwa, która nie wychodzi z mody i nie ulega znudzenia. Ponadto szklane wykończenie płytki ściennej i jej połyskująca powierzchnia rozświetla wnętrze, nadaje pomieszczeniu głębi i wielowymiarowego charakteru. Łatwa i szybka w montażu mozaika na siatce może być stosowana także na powierzchniach nierównych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Goccia |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 28.5 cm |
| Szerokość: | 28 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Szkło |
| Antypoślizgowość: | - |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Szklana |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Mozaika w rozmiarze 28,5 cm długości, 28 cm szerokości i 8 mm grubości to propozycja marki Goccia, której uniwersalny charakter sprawdzi się zarówno w aranżacji nowoczesnej łazienki, jak również w kuchni w stylu glamour. Szary kolor płytki ściennej to stonowana barwa, która nie wychodzi z mody i nie ulega znudzenia. Ponadto szklane wykończenie płytki ściennej i jej połyskująca powierzchnia rozświetla wnętrze, nadaje pomieszczeniu głębi i wielowymiarowego charakteru. Łatwa i szybka w montażu mozaika na siatce może być stosowana także na powierzchniach nierównych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Goccia |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 28.5 cm |
| Szerokość: | 28 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Szkło |
| Antypoślizgowość: | - |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Szklana |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika 602 grey glass glossy 28,5x28,5 goccia
Nr kat. 100155672
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Mozaika w rozmiarze 28,5 cm długości, 28 cm szerokości i 8 mm grubości to propozycja marki Goccia, której uniwersalny charakter sprawdzi się zarówno w aranżacji nowoczesnej łazienki, jak również w kuchni w stylu glamour. Szary kolor płytki ściennej to stonowana barwa, która nie wychodzi z mody i nie ulega znudzenia. Ponadto szklane wykończenie płytki ściennej i jej połyskująca powierzchnia rozświetla wnętrze, nadaje pomieszczeniu głębi i wielowymiarowego charakteru. Łatwa i szybka w montażu mozaika na siatce może być stosowana także na powierzchniach nierównych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Goccia |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 28.5 cm |
| Szerokość: | 28 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Szkło |
| Antypoślizgowość: | - |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Szklana |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


