mozaika 27,95x30,5 chevron szara goccia
Nr kat. 100155696
opis produktu
Oryginalny wzór płytki ściennej CHEVRON 27,95X30,5 SZARY GOCCIA to model imitujący strukturę kamienia zachowany w kilku odcieniach szarości. Produkt wnosi do łazienki i innych pomieszczeń dekorację, a ponadto jest doskonałą alternatywą do stworzenia różnorodnych kompozycji z innymi płytkami marki Goccia. Płytka ścienna o wymiarach 27,95 cm szerokości, 30,5 cm długości oraz 9,5 mm grubości jest prosta, szybka i wygodna w montażu na całej ścianie, jak również jej wybranym fragmencie. Mozaika sprawdzi się w warunkach wewnętrznych.
Szczegóły Produktu
| Dostawca: | Goccia |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Typ produktu: | Mozaika |
| Długość: | 30.5 cm |
| Szerokość: | 28 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Kamień |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Kamienna |
| Gatunek: | G1 |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Oryginalny wzór płytki ściennej CHEVRON 27,95X30,5 SZARY GOCCIA to model imitujący strukturę kamienia zachowany w kilku odcieniach szarości. Produkt wnosi do łazienki i innych pomieszczeń dekorację, a ponadto jest doskonałą alternatywą do stworzenia różnorodnych kompozycji z innymi płytkami marki Goccia. Płytka ścienna o wymiarach 27,95 cm szerokości, 30,5 cm długości oraz 9,5 mm grubości jest prosta, szybka i wygodna w montażu na całej ścianie, jak również jej wybranym fragmencie. Mozaika sprawdzi się w warunkach wewnętrznych.
Szczegóły Produktu
| Dostawca: | Goccia |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Typ produktu: | Mozaika |
| Długość: | 30.5 cm |
| Szerokość: | 28 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Kamień |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Kamienna |
| Gatunek: | G1 |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika 27,95x30,5 chevron szara goccia
Nr kat. 100155696





