DYWAN DZIECIĘCY MODO GREY
1/6

opis produktu

Chcesz stworzyć stonowaną przestrzeń w pokoju swojego dziecka i jednocześnie zapewnić mu sporą ilość niezapomnianej zabawy? Zastanów się nad dywanem MODO GREY, którego runo ozdobiono drogą bardzo szybkiego, "resorówkowego" ruchu! Produkt powstał w całości z polipropylenu Heat Set Frise, dzięki czemu wyróżnia go doskonała odporność na czynniki mechaniczne, wilgoć oraz zabrudzenia. Syntetyczne włókna są także niepodatne na mikroorganizmy, dlatego dywan może być bezpiecznie stosowany w domach alergików. W razie jakichkolwiek incydentów jest on również łatwy w czyszczeniu. MODO GREY o wymiarach 160 na 230 cm to sprawdzona i polecana propozycja do współczesnego pokoju dziecięcego.

Szczegóły Produktu

Kolekcje:DZIECIĘCE
Rodzaj dywanu:Dziecięce
Materiał:100% Polipropylen Heat Set Frise
Gwarancja:2 lata
Kolor:Szare
Wysokość runa:8 mm
Waga całkowita:2070 g/m2
Wzór:
  • Dla chłopca
  • Z ulicami
Dostępny tylko w Komfort:TAK
Rozmiar:1.60 x 2.30 m
Antypoślizgowy:Nie
Rodzaj tkania:Tkane maszynowo
Kształt:Prostokąt
Pomieszczenie:Do pokoju dziecięcego
Ogrzewanie podłogowe:Tak

Opinie

dywan dziecięcy modo grey

Nr kat. 100088447

399 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Wysyłamy w 24h

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >

Bożena Tomczyk

Menedżer Kategorii - Dywany

JAKIE SĄ UNIKALNE CECHY NASZYCH DYWANÓW?

1

WEŁNIANY

Dywan wykonany z wełny nowozelandzkiej, uznawanej za najlepszy gatunek wełny na świecie. Gwarantuje wysoką wytrzymałość, sprężystość i miękkość, zatem najwyższy komfort użytkowania. Jest naturalnym regulatorem wilgotności powietrza i doskonałym termoizolatorem.

2

RĘCZNIE WIĄZANY

Dywan tkany jest ręcznie na krosnach poprzez wiązanie każdego z pojedynczych supełków w jedną całość. Charakterystyczną cechą tych dywanów jest ich spód, gdzie każdy widoczny pęczek świadczy o historii i jakości tworzonego dywanu. Jest to najbardziej pracochłonna technika wytwarzania dywanów.

3

RĘCZNIE TKANY

Dywan tkany jest na ręcznych krosnach taką samą techniką jak przed wiekami, w niewielkich zakładach tkackich. Przędza tkana jest ręcznie wokół osnowy, tworząc włosie dywanu, które na tym etapie jest znacznie dłuższe niż w gotowym produkcie. Długość włosia jest zmniejszana w późniejszych fazach produkcji.

4

DYWAN ZEWNĘTRZNY

Idealny na balkon lub taras, oraz do wewnątrz pomieszczeń. Odporny na działanie czynników atmosferycznych, promieni słonecznych, a także zabrudzeń. Bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, idealnie nadaje się do pomieszczeń ze zwierzętami.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.