Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

DYWANY Z ULICAMI

7 produktów
Filtry
  • Popularne filtry
  • Rozmiar
  • Pomieszczenie
  • Kolor
  • Wzór (1)
  • Kształt
  • Skład runa
  • Do prania w pralce
  • Rodzaj tkania
  • Cena

  Domyślnie

  dywan, 160x230, dziecięcy, z ulicami, szary

  399,00 zł/szt

  wysyłamy w 24h
  dywan, 140x200, dziecięcy, dla chłopca,

  299,00 zł/szt

  Różne rozmiary
  wysyłamy w 24h
  dywan, 095x133, dziecięcy, z ulicami,

  169,00 zł/szt

  wysyłamy w 24h
  dywan, 80x150, dziecięcy, auta, grafitowy

  259,00 zł/szt

  Różne rozmiary
  0.80 x 1.50 m
  Dostępny w 5-6 tygodni
  dywan, 160x230, dziecięcy, z ulicami, szary

  599,00 zł/szt

  wysyłamy w 24h
  dywan, 120x170, dziecięcy, ulice, wielokolorowy

  159,00 zł/szt

  Na zamówienie, powyżej 8 tygodni

  Dywany z ulicami

  Dywany z ulicami to jeden z klasycznych wzorów, po który sięgamy, urządzając pokój dziecięcy. Taki dywan do pokoju dziecięcego jest wprost idealnym miejscem codziennych zabaw. Pobudza wyobraźnię i pozwala dziecku na stworzenie własnego miniaturowego miasta.

  Dywany z ulicami wybieramy najczęściej jako dodatek do pokoju chłopca. W sklepie internetowym Komfort dostępne są jednak również modele w kolorystyce pasujące do pokoju dziewczynki. Nasza oferta obejmuje prostokątne dywany z ulicami. Ten uniwersalny kształt pozwala na wykorzystanie dywanu praktycznie w każdym pokoju dziecięcym, niezależnie od jego układu. Dywany te dostępne są w różnych rozmiarach, począwszy od niewielkich dywaników z ulicami 80 x 150 cm, aż po duże dywany 160 x 230 cm. Jeśli szukacie dywanu do pokoju dziecięcego, zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą dywanów z ulicami.

  Dywany z ulicami dla dzieci

  Dywany z ulicami pełnią zwykle w pokoju malucha rolę maty do codziennych zabaw. Dziecko może zaludnić nadrukowany na dywanie wzór ulic autkami, figurkami lub budowlami z klocków. Jeśli dywan z ulicami dla dzieci ma pełnić funkcję maty do zabawy, powinniśmy odpowiednio dobrać jego materiał i grubość.

  Praktycznym wyborem do pokoju dziecięcego będzie dywan z ulicami ze stosunkowo krótkim runem. Krótkie runo ma dwie podstawowe zalety. Po pierwsze umożliwia komfortową zabawę. Na krótkim, gładkim runie zabawki nie będą się przewracać. Po drugie dywan z ulicami z krótkim runem o wiele łatwiej utrzymać w czystości niż włochaty dywan shaggy.

  Nie bez znaczenia jest również to, z jakiego materiału wykonany jest dywan z ulicami dla dzieci. Najlepszym wyborem będzie dywan z odpornych na zabrudzenia włókien syntetycznych. Możemy więc postawić na dywan z ulicami dla dzieci polipropylenowy lub poliestrowy. W przeciwieństwie do dywanów wełnianych są one hipoalergiczne i bardzo niewymagające w pielęgnacji. Nawet jeśli na dywanie syntetycznym powstaną plamy czy zabrudzenia, to najczęściej będziemy w stanie usunąć je za pomocą uniwersalnych detergentów.

  Zobacz powiązane produkty

  Zobacz powiązane Porady