Current Image

Filtry

DYWANY Z ULICAMI

9 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany z ulicami

Dywany z ulicami to jeden z klasycznych wzorów, po który sięgamy, urządzając pokój dziecięcy. Taki dywan do pokoju dziecięcego jest wprost idealnym miejscem codziennych zabaw. Pobudza wyobraźnię i pozwala dziecku na stworzenie własnego miniaturowego miasta.

Dywany z ulicami wybieramy najczęściej jako dodatek do pokoju chłopca. W sklepie internetowym Komfort dostępne są jednak również modele w kolorystyce pasujące do pokoju dziewczynki. Nasza oferta obejmuje prostokątne dywany z ulicami. Ten uniwersalny kształt pozwala na wykorzystanie dywanu praktycznie w każdym pokoju dziecięcym, niezależnie od jego układu. Dywany te dostępne są w różnych rozmiarach, począwszy od niewielkich dywaników z ulicami 80 x 150 cm, aż po duże dywany 160 x 230 cm. Jeśli szukacie dywanu do pokoju dziecięcego, zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą dywanów z ulicami.

Dywany z ulicami dla dzieci

Dywany z ulicami pełnią zwykle w pokoju malucha rolę maty do codziennych zabaw. Dziecko może zaludnić nadrukowany na dywanie wzór ulic autkami, figurkami lub budowlami z klocków. Jeśli dywan z ulicami dla dzieci ma pełnić funkcję maty do zabawy, powinniśmy odpowiednio dobrać jego materiał i grubość.

Praktycznym wyborem do pokoju dziecięcego będzie dywan z ulicami ze stosunkowo krótkim runem. Krótkie runo ma dwie podstawowe zalety. Po pierwsze umożliwia komfortową zabawę. Na krótkim, gładkim runie zabawki nie będą się przewracać. Po drugie dywan z ulicami z krótkim runem o wiele łatwiej utrzymać w czystości niż włochaty dywan shaggy.

Nie bez znaczenia jest również to, z jakiego materiału wykonany jest dywan z ulicami dla dzieci. Najlepszym wyborem będzie dywan z odpornych na zabrudzenia włókien syntetycznych. Możemy więc postawić na dywan z ulicami dla dzieci polipropylenowy lub poliestrowy. W przeciwieństwie do dywanów wełnianych są one hipoalergiczne i bardzo niewymagające w pielęgnacji. Nawet jeśli na dywanie syntetycznym powstaną plamy czy zabrudzenia, to najczęściej będziemy w stanie usunąć je za pomocą uniwersalnych detergentów.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.