miska wc wisząca omnires ottawa comfort silent power z deską wolnoopadającą biały połysk ottawacspmwbp
Nr kat. 100555931
opis produktu
Miska WC wisząca Omnires Ottawa Comfort silent power z deską wolnoopadającą biały połysk ottawacspmwbp to produkt przeznaczony do montażu podwieszanego, który zapewnia efekt wizualnej lekkości. Powyższy zestaw producenta Omnires obejmuje miskę WC oraz deskę. Ceramika łazienkowa utrzymana w nieskazitelnym odcieniu bieli służy poczuciu sterylności. Utrzymana w stylu nowoczesnym, znakomicie odnajdzie się większości współczesnych aranżacji. Bezkołnierzowa konstrukcja zapewnia wolną przestrzeń przypodłogową, ułatwiając utrzymanie czystości. Powyższy model posiada owalny kształt oraz wirowy system spłukiwania, który pozwala zmniejszyć zużycie wody. Zestaw obejmuje również deskę WC wykonaną z antybakteryjnego i łatwego w pielęgnacji duroplastu. Miska WC Omnires z kolekcji Ottawa Comfort objęta jest pięcioletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | OTTAWA COMFORT SILENT POWER |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | OTTAWACSPMWBP |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 36 cm |
| Szerokość: | 36.50 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Kolor: | Biały |
| Bestseller: | Tak |
| Kształt deski WC: | Owalny |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Miska WC wisząca Omnires Ottawa Comfort silent power z deską wolnoopadającą biały połysk ottawacspmwbp to produkt przeznaczony do montażu podwieszanego, który zapewnia efekt wizualnej lekkości. Powyższy zestaw producenta Omnires obejmuje miskę WC oraz deskę. Ceramika łazienkowa utrzymana w nieskazitelnym odcieniu bieli służy poczuciu sterylności. Utrzymana w stylu nowoczesnym, znakomicie odnajdzie się większości współczesnych aranżacji. Bezkołnierzowa konstrukcja zapewnia wolną przestrzeń przypodłogową, ułatwiając utrzymanie czystości. Powyższy model posiada owalny kształt oraz wirowy system spłukiwania, który pozwala zmniejszyć zużycie wody. Zestaw obejmuje również deskę WC wykonaną z antybakteryjnego i łatwego w pielęgnacji duroplastu. Miska WC Omnires z kolekcji Ottawa Comfort objęta jest pięcioletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | OTTAWA COMFORT SILENT POWER |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | OTTAWACSPMWBP |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 36 cm |
| Szerokość: | 36.50 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Kolor: | Biały |
| Bestseller: | Tak |
| Kształt deski WC: | Owalny |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
miska wc wisząca omnires ottawa comfort silent power z deską wolnoopadającą biały połysk ottawacspmwbp
Nr kat. 100555931
Zobacz inne z kolekcji


