miska wc cersanit crea square z deską
Nr kat. 100534410
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | Crea |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Szerokość miski: | 35 cm |
| Wysokość miski: | 37.50 cm |
| Głębokość miski: | 52 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Prostokątny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 37 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kształt deski WC: | Prostokątny |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | Crea |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Szerokość miski: | 35 cm |
| Wysokość miski: | 37.50 cm |
| Głębokość miski: | 52 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Prostokątny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 37 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kształt deski WC: | Prostokątny |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
miska wc cersanit crea square z deską
Nr kat. 100534410
Zobacz inne z kolekcji




