miska wc wisząca deante anemon bezkołnierzowa bez deski cdz_6zpw
Nr kat. 100416882
opis produktu
Deska wolnoopadająca sprzedawana jest oddzielnie. Miska wisząca WC jest zaprojektowana tak, aby pasować do większości standardowych stelaży podtynkowych dostępnych na rynku.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Długość: | 51 cm |
| Kolekcja: | anemon |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Szerokość miski: | 37 cm |
| Wysokość miski: | 35 cm |
| Głębokość miski: | 51.30 cm |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Prostokątny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Wysokość: | 35 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Głębokość: | 51 cm |
| Outlet: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deska wolnoopadająca sprzedawana jest oddzielnie. Miska wisząca WC jest zaprojektowana tak, aby pasować do większości standardowych stelaży podtynkowych dostępnych na rynku.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Długość: | 51 cm |
| Kolekcja: | anemon |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Szerokość miski: | 37 cm |
| Wysokość miski: | 35 cm |
| Głębokość miski: | 51.30 cm |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Prostokątny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Wysokość: | 35 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Głębokość: | 51 cm |
| Outlet: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
miska wc wisząca deante anemon bezkołnierzowa bez deski cdz_6zpw
Nr kat. 100416882
Zobacz inne z kolekcji










