lustro łazienkowe led barwa zimna prostokątne 63x100 cm zafira lite mirado 410648
Nr kat. 100565661
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna prostokątne 63x100 cm Zafira Slim Mirado 410648 to propozycja, która doskonale odnajdzie się w strefie umywalkowej. Powyższy wariant zapewnia funkcjonalność oraz wyjątkową estetykę, której urok tkwi w prostocie, precyzji wykonania, symetrii oraz wysokiej jakości materiałach. Lustro łazienkowe prostokątne pełni nie tylko rolę zwierciadła, ale również oświetlenia. Model z wbudowaną taśmą led zapewnia optymalne doświetlenie przestrzeni, nie wymagając montażu dodatkowych punktów świetlnych w postaci kinkietów czy lamp pomocniczych. Zimna barwa światła wnosi do wnętrza powiew nowoczesności, doskonale podkreślając minimalistyczną aranżację. Produkt o klasie szczelności IP20 mierzy 63 cm szerokości, 100 cm wysokości oraz zaledwie 4 mm grubości tafli. Znakomita jakość tafli jest wysoce odporna na zarysowania oraz stłuczenia. Lustro łazienkowe Zafira Slim Mirado dostępne jest w sklepie Komfort także w innych rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Zafira |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 63 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 410648 |
| Waga brutto: | 9.850 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna prostokątne 63x100 cm Zafira Slim Mirado 410648 to propozycja, która doskonale odnajdzie się w strefie umywalkowej. Powyższy wariant zapewnia funkcjonalność oraz wyjątkową estetykę, której urok tkwi w prostocie, precyzji wykonania, symetrii oraz wysokiej jakości materiałach. Lustro łazienkowe prostokątne pełni nie tylko rolę zwierciadła, ale również oświetlenia. Model z wbudowaną taśmą led zapewnia optymalne doświetlenie przestrzeni, nie wymagając montażu dodatkowych punktów świetlnych w postaci kinkietów czy lamp pomocniczych. Zimna barwa światła wnosi do wnętrza powiew nowoczesności, doskonale podkreślając minimalistyczną aranżację. Produkt o klasie szczelności IP20 mierzy 63 cm szerokości, 100 cm wysokości oraz zaledwie 4 mm grubości tafli. Znakomita jakość tafli jest wysoce odporna na zarysowania oraz stłuczenia. Lustro łazienkowe Zafira Slim Mirado dostępne jest w sklepie Komfort także w innych rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Zafira |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 63 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 410648 |
| Waga brutto: | 9.850 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa zimna prostokątne 63x100 cm zafira lite mirado 410648
Nr kat. 100565661
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







