lustro łazienkowe led barwa zimna prostokątne 60x80 cm zafira lite mirado 410631
Nr kat. 100565660
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna prostokątne 60x80 cm Zafira Slim Mirado 410631 to wielofunkcyjne rozwiązanie, które pełni roli zwierciadła, oświetlenia, dekoracji, a także elementu powiększającego optycznie przestrzeń. Prezentowane lustro łazienkowe prostokątne mierzy 60 cm szerokości oraz 80 cm wysokości. Minimalistyczna forma o wyraźnych kantach wprowadza do wnętrza urok czystej geometrii, a także harmonię płynącą z symetrii. Model dedykowany aranżacjom nowoczesnym doskonale odnajdzie się w bliskim sąsiedztwie oszczędnych form oraz powściągliwości w doborze dodatków. Kolekcja zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania została wyposażona we wbudowane oświetlenie led. Powyższe lustro łazienkowe zapewnia zimne i równomiernie rozproszone światło, które wprowadza do aranżacji powiew nowoczesności. Model objęty dwuletnią gwarancją posiada klasę szczelności IP20, dzięki czemu przeznaczony jest do montażu w dalszej odległości od urządzeń sanitarnych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Zafira |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 410631 |
| Waga brutto: | 8.850 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna prostokątne 60x80 cm Zafira Slim Mirado 410631 to wielofunkcyjne rozwiązanie, które pełni roli zwierciadła, oświetlenia, dekoracji, a także elementu powiększającego optycznie przestrzeń. Prezentowane lustro łazienkowe prostokątne mierzy 60 cm szerokości oraz 80 cm wysokości. Minimalistyczna forma o wyraźnych kantach wprowadza do wnętrza urok czystej geometrii, a także harmonię płynącą z symetrii. Model dedykowany aranżacjom nowoczesnym doskonale odnajdzie się w bliskim sąsiedztwie oszczędnych form oraz powściągliwości w doborze dodatków. Kolekcja zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania została wyposażona we wbudowane oświetlenie led. Powyższe lustro łazienkowe zapewnia zimne i równomiernie rozproszone światło, które wprowadza do aranżacji powiew nowoczesności. Model objęty dwuletnią gwarancją posiada klasę szczelności IP20, dzięki czemu przeznaczony jest do montażu w dalszej odległości od urządzeń sanitarnych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Zafira |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 410631 |
| Waga brutto: | 8.850 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa zimna prostokątne 60x80 cm zafira lite mirado 410631
Nr kat. 100565660
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






