lustro łazienkowe led barwa zimna prostokątne 60x80 cm caspia black w ramie czarny mirado 407632
Nr kat. 100565677
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna prostokątne 60x80 cm Caspia Black w ramie czarny Mirado 407631 to propozycja, którą cechuje wyrazisty i geometryczny kształt, a jednocześnie minimalistyczna forma. Prezentowane lustro łazienkowe prostokątne podkreśla rama w eleganckim i ponadczasowym odcieniu czerni. Model dedykowany aranżacjom nowoczesnym pełni nie tylko rolę zwierciadła, ale także oświetlenia. Wyposażony w taśmę led, zapewnia optymalne oświetlenie wybranej strefy. Równomiernie rozproszony strumień światła o zimnej barwie wnosi do wnętrza powiew nowoczesności. Produkt odpowiedni do montażu w dalszym sąsiedztwie urządzeń sanitarnych mierzy 60 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 4 mm grubości. Wysokiej jakości lustro łazienkowe objęte jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | caspia |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Kolor ramy: | Czarny |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 407631 |
| Waga brutto: | 9.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna prostokątne 60x80 cm Caspia Black w ramie czarny Mirado 407631 to propozycja, którą cechuje wyrazisty i geometryczny kształt, a jednocześnie minimalistyczna forma. Prezentowane lustro łazienkowe prostokątne podkreśla rama w eleganckim i ponadczasowym odcieniu czerni. Model dedykowany aranżacjom nowoczesnym pełni nie tylko rolę zwierciadła, ale także oświetlenia. Wyposażony w taśmę led, zapewnia optymalne oświetlenie wybranej strefy. Równomiernie rozproszony strumień światła o zimnej barwie wnosi do wnętrza powiew nowoczesności. Produkt odpowiedni do montażu w dalszym sąsiedztwie urządzeń sanitarnych mierzy 60 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 4 mm grubości. Wysokiej jakości lustro łazienkowe objęte jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | caspia |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Kolor ramy: | Czarny |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 407631 |
| Waga brutto: | 9.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa zimna prostokątne 60x80 cm caspia black w ramie czarny mirado 407632
Nr kat. 100565677
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





