Filtry

Cersanit Caspia

9 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Cersanit Caspia – kolekcja

Subtelne i harmonijne kształty ceramiki i armatury Cersanit Caspia sprawiają, że możecie wykorzystać je zarówno w łazience klasycznej, jak i wnętrzach inspirowanych różnymi minimalistycznymi trendami. Ciepła i przytulna łazienka skandynawska, designerska łazienka z meblami na wysoki połysk czy proste, ale funkcjonalne wnętrze loftowe to tylko kilka aranżacji, w których odnajdą się produkty z tej kolekcji. 

Kilkanaście różnych modeli z kolekcji Cersanit Caspia znajdziecie także w ofercie naszego sklepu online. Są to między innymi umywalki Caspia, a także miski WC Caspia dostępne samodzielnie lub w zestawie ze stelażem podtynkowym. Jeśli szukacie uniwersalnej ceramiki sanitarnej, która sprawdzi się w klasycznej lub nowoczesnej łazience, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami na tej stronie. Staramy się też organizować w tej kategorii regularne wyprzedaży. Dzięki nim część produktów Cersanit Caspia dostępna jest z rabatami od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu procent.Caspia Cersanit – elementy

Jakie konkretnie produkty znajdziecie w kolekcji Cersanit Caspia? Dużą część tej kolekcji stanowią nowoczesne i bardzo modne już od kilku sezonów umywalki nablatowe. Projektanci tej kolekcji odwołali się do klasycznych geometrycznych kształtów. W ten sposób powstały umywalki nablatowe Caspia Ring (okrągłe), Caspia Oval (owalne) i Caspia Square (prostokątne). Umywalki nablatowe są jednym z największych łazienkowych bestsellerów już od kilku sezonów. Są nie tylko praktycznym i funkcjonalnym elementem wyposażenia łazienki, ale także ozdobą każdej strefy umywalkowej. 

Ta linia produktów obejmuje również zestawy WC Cersanit Caspia. Kupicie je zarówno z samą deską, jak i w zestawie z kompatybilnym stelażem podtynkowym. Podobnie jak umywalki również miski klozetowe Caspia inspirowane są subtelnymi klasycznymi formami. Zalety zestawów WC z tej kolekcji nie kończą się jednak na kwestiach wizualnych. Miski WC Cersanit Caspia powstały w bezrantowej technologii CleanOn. Na czym polega fenomen tego rozwiązania? Odpowiednie wyprofilowanie wewnętrznych ścianek WC i zastosowanie wysokiej jakości ceramiki pozwoliły na rezygnację z tradycyjnego kołnierza wokół krawędzi miski. Nie tylko nadaje to całemu zestawowi lekkiego i nowoczesnego wyglądu. Bezkołnierzowe miski WC to też rozwiązanie zdecydowanie bardziej higieniczne i łatwiejsze w pielęgnacji niż klasyczne toalety. Kołnierz jest bowiem tradycyjnie miejscem, w którym zbierają się duże ilości bakterii i zanieczyszczeń.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.