lustro łazienkowe led barwa neutralna prostokątne 120x70 cm elita eva re061200120010
Nr kat. 100513570
opis produktu
Nowoczesne Lustro Łazienkowe Led Barwa Zimna Prostokątne 120x70 Cm Elita Eva Re061200120010 to elegancki dodatek do współczesnych wnętrz, który harmonijnie wpisuje się w minimalistyczną estetykę. Wyposażone w oświetlenie LED w górnej i dolnej części, oferuje jasne, chłodne światło, idealne do codziennych czynności, dotykowy włącznik pozwala na wygodną obsługę, a mata grzewcza skutecznie i szybko usuwa parę wodną. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, dostępny jest w kilku rozmiarach, wyróżnia się klasą szczelności IP44.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Eva |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 120.4 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: |
|
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Mata grzewcza: | Tak |
| Symbol producenta: | RE061200120010 |
| Waga brutto: | 11 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesne Lustro Łazienkowe Led Barwa Zimna Prostokątne 120x70 Cm Elita Eva Re061200120010 to elegancki dodatek do współczesnych wnętrz, który harmonijnie wpisuje się w minimalistyczną estetykę. Wyposażone w oświetlenie LED w górnej i dolnej części, oferuje jasne, chłodne światło, idealne do codziennych czynności, dotykowy włącznik pozwala na wygodną obsługę, a mata grzewcza skutecznie i szybko usuwa parę wodną. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, dostępny jest w kilku rozmiarach, wyróżnia się klasą szczelności IP44.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Eva |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 120.4 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: |
|
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Mata grzewcza: | Tak |
| Symbol producenta: | RE061200120010 |
| Waga brutto: | 11 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna prostokątne 120x70 cm elita eva re061200120010
Nr kat. 100513570
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





