lustro łazienkowe led barwa neutralna prostokątne 60x80 cm venti prima
Nr kat. 100176352
opis produktu
"Wysokiej jakości produkt, który sprawi, że Twoja łazienka będzie świetnie się prezentować to LUSTRO ŁAZIENKOWE 60X80 VENTI PRIMA. Duża tafla szkła doskonale odbija naturalne światło i sprawi, że pomieszczenie będzie jaśniejsze oraz będzie wydawało się większe, niż w rzeczywistości. LUSTRO ŁAZIENKOWE VENTI z kolekcji PRIMA posiada wbudowane ledowe źródło światła, które doświetli pomieszczenie. Produkt podkreśli charakter pomieszczenia. LUSTRO ŁAZIENKOWE 60X80 VENTI PRIMA ma kształt prostokąta – tafla jest duża, co zdecydowanie ułatwi korzystanie z lustra. Wymiary produktu: wysokość to 80 cm, a szerokość to 60 cm. Barwa światła to 6000K. "
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | prima |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | Venti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: | Przełącznik dotykowy |
| Montaż: | Pion |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Waga brutto: | 6.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Venti J.Turczyński Sp.k. ŚWIDNICKA 149 58-200 DZIERŻONIÓW POLSKA sprzedaz@venti.net.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
"Wysokiej jakości produkt, który sprawi, że Twoja łazienka będzie świetnie się prezentować to LUSTRO ŁAZIENKOWE 60X80 VENTI PRIMA. Duża tafla szkła doskonale odbija naturalne światło i sprawi, że pomieszczenie będzie jaśniejsze oraz będzie wydawało się większe, niż w rzeczywistości. LUSTRO ŁAZIENKOWE VENTI z kolekcji PRIMA posiada wbudowane ledowe źródło światła, które doświetli pomieszczenie. Produkt podkreśli charakter pomieszczenia. LUSTRO ŁAZIENKOWE 60X80 VENTI PRIMA ma kształt prostokąta – tafla jest duża, co zdecydowanie ułatwi korzystanie z lustra. Wymiary produktu: wysokość to 80 cm, a szerokość to 60 cm. Barwa światła to 6000K. "
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | prima |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | Venti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: | Przełącznik dotykowy |
| Montaż: | Pion |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Waga brutto: | 6.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Venti J.Turczyński Sp.k. ŚWIDNICKA 149 58-200 DZIERŻONIÓW POLSKA sprzedaz@venti.net.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna prostokątne 60x80 cm venti prima
Nr kat. 100176352
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Mogą Ci się spodobać








