lustro łazienkowe led barwa neutralna prostokątne 100x80 cm elita square re069529000010
Nr kat. 100513577




opis produktu
Eleganckie Lustro Łazienkowe Led Barwa Neutralna Prostokątne 100x80 Cm Elita Square Re069529000010 to nowoczesny element wyposażenia, jego prostokątna forma o wymiarach 100 x 80 cm oraz neutralna barwa oświetlenia LED, gwarantują idealne warunki do codziennej pielęgnacji. Model wyposażony jest w praktyczny włącznik dotykowy oraz matę grzewczą, która skutecznie usuwana parę z powierzchni lustra. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, dostępny jest w kilku rozmiarach, wyróżnia się klasą szczelności IP44.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | square |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: |
|
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Mata grzewcza: | Tak |
| Symbol producenta: | RE069529000010 |
| Waga brutto: | 10.350 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
Eleganckie Lustro Łazienkowe Led Barwa Neutralna Prostokątne 100x80 Cm Elita Square Re069529000010 to nowoczesny element wyposażenia, jego prostokątna forma o wymiarach 100 x 80 cm oraz neutralna barwa oświetlenia LED, gwarantują idealne warunki do codziennej pielęgnacji. Model wyposażony jest w praktyczny włącznik dotykowy oraz matę grzewczą, która skutecznie usuwana parę z powierzchni lustra. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, dostępny jest w kilku rozmiarach, wyróżnia się klasą szczelności IP44.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | square |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: |
|
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Mata grzewcza: | Tak |
| Symbol producenta: | RE069529000010 |
| Waga brutto: | 10.350 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna prostokątne 100x80 cm elita square re069529000010
Nr kat. 100513577
Cena katalogowa: 1 793 zł/szt
opis produktu
Eleganckie Lustro Łazienkowe Led Barwa Neutralna Prostokątne 100x80 Cm Elita Square Re069529000010 to nowoczesny element wyposażenia, jego prostokątna forma o wymiarach 100 x 80 cm oraz neutralna barwa oświetlenia LED, gwarantują idealne warunki do codziennej pielęgnacji. Model wyposażony jest w praktyczny włącznik dotykowy oraz matę grzewczą, która skutecznie usuwana parę z powierzchni lustra. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, dostępny jest w kilku rozmiarach, wyróżnia się klasą szczelności IP44.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | square |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: |
|
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Mata grzewcza: | Tak |
| Symbol producenta: | RE069529000010 |
| Waga brutto: | 10.350 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


