lustro łazienkowe led barwa neutralna prostokątne 100x80 cm elita sharon square w ramie czarny re061003010560
Nr kat. 100513581
opis produktu
Lustro Łazienkowe Led Barwa Neutralna Prostokątne 100x80 Cm Elita Sharon Square Czarny Re061003010560 stanowi doskonały wybór dla osób ceniących nowoczesny design, jego czarna elegancka rama nadaje mu wyrazisty charakter, idealnie komponując się z różnymi aranżacjami łazienek. Lustro wyróżnia się prostokątnym kształtem o wymiarach 100 x 80 cm, wyposażone jest w oświetlenie LED o neutralnej barwie, które zapewnia jasne i równomierne rozproszenie światła. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, dostępny jest w kilku rozmiarach, jego klasa szczelności wynosi IP44.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Sharon Square |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor ramy: | Czarny |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Symbol producenta: | RE061003010560 |
| Waga brutto: | 10.250 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro Łazienkowe Led Barwa Neutralna Prostokątne 100x80 Cm Elita Sharon Square Czarny Re061003010560 stanowi doskonały wybór dla osób ceniących nowoczesny design, jego czarna elegancka rama nadaje mu wyrazisty charakter, idealnie komponując się z różnymi aranżacjami łazienek. Lustro wyróżnia się prostokątnym kształtem o wymiarach 100 x 80 cm, wyposażone jest w oświetlenie LED o neutralnej barwie, które zapewnia jasne i równomierne rozproszenie światła. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, dostępny jest w kilku rozmiarach, jego klasa szczelności wynosi IP44.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Sharon Square |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor ramy: | Czarny |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Symbol producenta: | RE061003010560 |
| Waga brutto: | 10.250 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna prostokątne 100x80 cm elita sharon square w ramie czarny re061003010560
Nr kat. 100513581
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





