listwy boczne optima 03 do szafy biały
Nr kat. 100386843
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria do szafy |
|---|---|
| System meblowy: | Optima |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 2 cm |
| Wysokość: | 216 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria do szafy |
|---|---|
| System meblowy: | Optima |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 2 cm |
| Wysokość: | 216 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwy boczne optima 03 do szafy biały
Nr kat. 100386843
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



