listwa przypodłogowa mdf lakierowana wilgocioodporna 2500x100x12 l 10/1 biała prestige decor
Nr kat. 100390960
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| 4-krotny lakier: | Tak |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Kolekcja: | L 10/1 |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | Prestige Decor |
| Szerokość: | 16 mm |
| Kolor: | Białe |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Prestige Decor Sp. z o.o. Sp.k. SPÓŁDZIELCZA 26 84-240 REDA POLSKA biuro@prestige-decor.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| 4-krotny lakier: | Tak |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Kolekcja: | L 10/1 |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | Prestige Decor |
| Szerokość: | 16 mm |
| Kolor: | Białe |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Prestige Decor Sp. z o.o. Sp.k. SPÓŁDZIELCZA 26 84-240 REDA POLSKA biuro@prestige-decor.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf lakierowana wilgocioodporna 2500x100x12 l 10/1 biała prestige decor
Nr kat. 100390960
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



