listwa przypodłogowa mdf 2400x78x14 80th d6148 classen 57500
Nr kat. 100528792
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Skład: | MDF |
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | 80th |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Classen |
| Szerokość: | 14 mm |
| Kolor: | Szare |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Zapinany na klamre/klips |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Skład: | MDF |
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | 80th |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Classen |
| Szerokość: | 14 mm |
| Kolor: | Szare |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Zapinany na klamre/klips |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf 2400x78x14 80th d6148 classen 57500
Nr kat. 100528792
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



