listwa przypodłogowa mdf 2400x78x14 80th d3838 classen 63081
Nr kat. 100530620

My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu

Kolekcja 80th: wys. 7,8 cm/dylatacja 14 mm
Kolekcja Clip: wys. 5,8 cm/dylatacja 19 mm
Szczegóły Produktu
| Skład: | MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | 80th |
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
| Dostawca: | Classen |
| Typ produktu: | Listwy |
| Długość: | 2.40 m |
| Szerokość: | 14 mm |
| Wykończenie listwy: | Okleinowane |
| Sposób montażu: | Na kołki |
| Kolor: | Klasyczne |
| Materiał: | MDF |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu

Kolekcja 80th: wys. 7,8 cm/dylatacja 14 mm
Kolekcja Clip: wys. 5,8 cm/dylatacja 19 mm
Szczegóły Produktu
| Skład: | MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | 80th |
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
| Dostawca: | Classen |
| Typ produktu: | Listwy |
| Długość: | 2.40 m |
| Szerokość: | 14 mm |
| Wykończenie listwy: | Okleinowane |
| Sposób montażu: | Na kołki |
| Kolor: | Klasyczne |
| Materiał: | MDF |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf 2400x78x14 80th d3838 classen 63081
Nr kat. 100530620
1 szt.
1 szt.
opis produktu

Kolekcja 80th: wys. 7,8 cm/dylatacja 14 mm
Kolekcja Clip: wys. 5,8 cm/dylatacja 19 mm
Szczegóły Produktu
| Skład: | MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | 80th |
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
| Dostawca: | Classen |
| Typ produktu: | Listwy |
| Długość: | 2.40 m |
| Szerokość: | 14 mm |
| Wykończenie listwy: | Okleinowane |
| Sposób montażu: | Na kołki |
| Kolor: | Klasyczne |
| Materiał: | MDF |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


