listwa przypodłogowa drewniana lakierowana 2200x90x16 p61 dąb biały barlinek (p6101031a)
Nr kat. 100005192
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Listwa przypodłogowa Barlinek dąb P61 lakier B5 o wysokości 90mm Wykonane z drewna profilowane listwy przypodłogowe służą do przykrycia szczelin dylatacyjnych, pozostawionych między podłogą a ścianami. Każdy z prezentowanych profili występuje w wielu wybarwieniach i kolorach pozwalających na dobór odpowiedniej listwy do zakupionej deski barlineckiej.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe drewniane |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | Drewniane |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | P61 |
| Długość: | 2.20 m |
| Dostawca: | Barlinek |
| Szerokość: | 16 mm |
| Kolor: | Jasne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Fornirowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Listwa przypodłogowa Barlinek dąb P61 lakier B5 o wysokości 90mm Wykonane z drewna profilowane listwy przypodłogowe służą do przykrycia szczelin dylatacyjnych, pozostawionych między podłogą a ścianami. Każdy z prezentowanych profili występuje w wielu wybarwieniach i kolorach pozwalających na dobór odpowiedniej listwy do zakupionej deski barlineckiej.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe drewniane |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | Drewniane |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | P61 |
| Długość: | 2.20 m |
| Dostawca: | Barlinek |
| Szerokość: | 16 mm |
| Kolor: | Jasne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Fornirowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa drewniana lakierowana 2200x90x16 p61 dąb biały barlinek (p6101031a)
Nr kat. 100005192
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie





