listwa przypodłogowa drewniana 2200x60x16 p50 dąb antic barlinek p5001051a
Nr kat. 100202789
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Do zachowania estetycznego i spójnego wyglądu w swoim domu polecana jest LISTWA PRZYPODŁOGOWA FORNIR 2200X60X16 DĄB ANTIC. Prezentowany model zapewnia eleganckie wykończenie wraz z ciemnymi deskami barlineckimi. Pokryty lakierem dekor świetnie imituje wyglądem antyczne drewno dębowe. Tym samym listwa przypodłogowa o profilu P50 będzie doskonale pasowała do aranżacji w klasycznym stylu. Ponadto produkt charakteryzuje się solidnością oraz odpornością na działanie promieni słonecznych. Zabezpiecza szczelinę dylatacyjną przed zabrudzeniami. Wykonanie z wysokiej jakości drewna fornirowanego gwarantuje wytrzymałość oraz stabilność.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe drewniane |
|---|---|
| Materiał: | Drewniane |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 2.20 m |
| Dostawca: | Barlinek |
| Szerokość: | 16 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Rodzaj: | Do drewna |
| Wykończenie listwy: | Fornirowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Do zachowania estetycznego i spójnego wyglądu w swoim domu polecana jest LISTWA PRZYPODŁOGOWA FORNIR 2200X60X16 DĄB ANTIC. Prezentowany model zapewnia eleganckie wykończenie wraz z ciemnymi deskami barlineckimi. Pokryty lakierem dekor świetnie imituje wyglądem antyczne drewno dębowe. Tym samym listwa przypodłogowa o profilu P50 będzie doskonale pasowała do aranżacji w klasycznym stylu. Ponadto produkt charakteryzuje się solidnością oraz odpornością na działanie promieni słonecznych. Zabezpiecza szczelinę dylatacyjną przed zabrudzeniami. Wykonanie z wysokiej jakości drewna fornirowanego gwarantuje wytrzymałość oraz stabilność.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe drewniane |
|---|---|
| Materiał: | Drewniane |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 2.20 m |
| Dostawca: | Barlinek |
| Szerokość: | 16 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Rodzaj: | Do drewna |
| Wykończenie listwy: | Fornirowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa drewniana 2200x60x16 p50 dąb antic barlinek p5001051a
Nr kat. 100202789
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



