listwa przypodłogowa drewniana 1830x70x14 bambus miodowa szczotkowna domino
Nr kat. 100005647

My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Listwa lita bambus miodowy szczotkowany 1830x70x14 to wysokiej jakości produkt przeznaczony do wykończenia przestrzeni podłogowej w domach i mieszkaniach. Wytworzony z drewna bambusowego, pokrytego ciepłym i miodowym odcieniem, wyróżnia się elegancją i wyjątkowym wyglądem. Listwa posiada szerokość 70 mm, wysokość od 60 do 79 mm, zaś długość 1,83 m. Produkt wyjątkowo dobrze łączy się ze wszelkimi powierzchniami, tworząc harmonijne kompozycje - czy to na płaskiej ścianie, czy na pochyłej powierzchni. Jasny kolor szczotkowanego drewna doskonale wpasuje się w naturalne otoczenie domu, tworząc piękny i dekoracyjny efekt.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe drewniane |
| Dostawca: | Domino Polska Sp. z o.o. |
| Rodzaj: | Do drewna |
| Długość: | 1.83 m |
| Szerokość: | 14 mm |
| Wykończenie listwy: | Fornirowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Kolor: | Klasyczne |
| Materiał: | Drewniane |
| Ilość w opakowaniu: | 1.83 |
| Cecha szczególna: | Odporna na uderzenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi

My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Listwa lita bambus miodowy szczotkowany 1830x70x14 to wysokiej jakości produkt przeznaczony do wykończenia przestrzeni podłogowej w domach i mieszkaniach. Wytworzony z drewna bambusowego, pokrytego ciepłym i miodowym odcieniem, wyróżnia się elegancją i wyjątkowym wyglądem. Listwa posiada szerokość 70 mm, wysokość od 60 do 79 mm, zaś długość 1,83 m. Produkt wyjątkowo dobrze łączy się ze wszelkimi powierzchniami, tworząc harmonijne kompozycje - czy to na płaskiej ścianie, czy na pochyłej powierzchni. Jasny kolor szczotkowanego drewna doskonale wpasuje się w naturalne otoczenie domu, tworząc piękny i dekoracyjny efekt.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe drewniane |
| Dostawca: | Domino Polska Sp. z o.o. |
| Rodzaj: | Do drewna |
| Długość: | 1.83 m |
| Szerokość: | 14 mm |
| Wykończenie listwy: | Fornirowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Kolor: | Klasyczne |
| Materiał: | Drewniane |
| Ilość w opakowaniu: | 1.83 |
| Cecha szczególna: | Odporna na uderzenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa drewniana 1830x70x14 bambus miodowa szczotkowna domino
Nr kat. 100005647
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Listwa lita bambus miodowy szczotkowany 1830x70x14 to wysokiej jakości produkt przeznaczony do wykończenia przestrzeni podłogowej w domach i mieszkaniach. Wytworzony z drewna bambusowego, pokrytego ciepłym i miodowym odcieniem, wyróżnia się elegancją i wyjątkowym wyglądem. Listwa posiada szerokość 70 mm, wysokość od 60 do 79 mm, zaś długość 1,83 m. Produkt wyjątkowo dobrze łączy się ze wszelkimi powierzchniami, tworząc harmonijne kompozycje - czy to na płaskiej ścianie, czy na pochyłej powierzchni. Jasny kolor szczotkowanego drewna doskonale wpasuje się w naturalne otoczenie domu, tworząc piękny i dekoracyjny efekt.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe drewniane |
| Dostawca: | Domino Polska Sp. z o.o. |
| Rodzaj: | Do drewna |
| Długość: | 1.83 m |
| Szerokość: | 14 mm |
| Wykończenie listwy: | Fornirowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Kolor: | Klasyczne |
| Materiał: | Drewniane |
| Ilość w opakowaniu: | 1.83 |
| Cecha szczególna: | Odporna na uderzenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


