listwa mdf 2500x100x16 biały l 10/1 led
Nr kat. 100195389
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
LISTWA MDF 2500X100X16 BIAŁA L 10/1 LED to wysokiej jakości produkt, który pozwoli Ci wykończyć podłogę w jadalni, salonie czy w kuchni. Jest doskonale dopasowany do różnego rodzaju i koloru podłóg, dzięki swojej uniwersalnej białej barwie. Długość produktu to 250 cm, szerokość to 10 cm, a grubość to 1,6 cm. LISTWA MDF 2500X100X16 BIAŁA L 10/1 LED została wykonana z MDFu, więc zachowa swój kształt przez wiele lat. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz podwyższoną odpornością na wilgoć. LISTWA MDF 2500X100X16 BIAŁA L 10/1 LED jest przeznaczona do samodzielnego montażu. Ten proces jest szybki i łatwy.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| 4-krotny lakier: | Tak |
| Kolekcja: | L 10/1 |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | Prestige Decor |
| Szerokość: | 16 mm |
| Kolor: | Białe |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane LED |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Prestige Decor Sp. z o.o. Sp.k. SPÓŁDZIELCZA 26 84-240 REDA POLSKA biuro@prestige-decor.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
LISTWA MDF 2500X100X16 BIAŁA L 10/1 LED to wysokiej jakości produkt, który pozwoli Ci wykończyć podłogę w jadalni, salonie czy w kuchni. Jest doskonale dopasowany do różnego rodzaju i koloru podłóg, dzięki swojej uniwersalnej białej barwie. Długość produktu to 250 cm, szerokość to 10 cm, a grubość to 1,6 cm. LISTWA MDF 2500X100X16 BIAŁA L 10/1 LED została wykonana z MDFu, więc zachowa swój kształt przez wiele lat. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz podwyższoną odpornością na wilgoć. LISTWA MDF 2500X100X16 BIAŁA L 10/1 LED jest przeznaczona do samodzielnego montażu. Ten proces jest szybki i łatwy.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| 4-krotny lakier: | Tak |
| Kolekcja: | L 10/1 |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | Prestige Decor |
| Szerokość: | 16 mm |
| Kolor: | Białe |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane LED |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Prestige Decor Sp. z o.o. Sp.k. SPÓŁDZIELCZA 26 84-240 REDA POLSKA biuro@prestige-decor.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa mdf 2500x100x16 biały l 10/1 led
Nr kat. 100195389
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie





