listwa lita bambus naturalny
Nr kat. 100006350
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Eleganckie, klasyczne i ponadczasowe listwy przypodłogowe to doskonała inwestycja, której jakość i wygląd zapewnia satysfakcje nawet po wielu latach użytkowania. Listwa Lita Bambus Naturalny to model utrzymany w ciepłym, słonecznym odcieniu, który wniesie do wnętrza przytulność i naturalność. Prezentowany model kamufluje szczeliny dylatacyjne, dzięki czemu podłoga nie ulega zniekształceniom - na przykład na nasiąkania od spodu wilgoci. Listwy przypodłogowe stanowią estetyczny element wykończeniowy, który wnosi do wnętrza precyzję widoczną w każdym szczególe. Ponadto listwy przypodłogowe zabezpieczają ściany przed czynnikami mechanicznymi – uderzeniem, zarysowaniem, wgnieceniem.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe drewniane |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | Drewniane |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 1.83 m |
| Dostawca: | Domino |
| Szerokość: | 14 mm |
| Kolor: | Naturalne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Fornirowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Domino Polska Sp. z o.o. RZEŹNICZA 4 58-200 DZIERŻONIÓW POLSKA biuro@lavita.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Eleganckie, klasyczne i ponadczasowe listwy przypodłogowe to doskonała inwestycja, której jakość i wygląd zapewnia satysfakcje nawet po wielu latach użytkowania. Listwa Lita Bambus Naturalny to model utrzymany w ciepłym, słonecznym odcieniu, który wniesie do wnętrza przytulność i naturalność. Prezentowany model kamufluje szczeliny dylatacyjne, dzięki czemu podłoga nie ulega zniekształceniom - na przykład na nasiąkania od spodu wilgoci. Listwy przypodłogowe stanowią estetyczny element wykończeniowy, który wnosi do wnętrza precyzję widoczną w każdym szczególe. Ponadto listwy przypodłogowe zabezpieczają ściany przed czynnikami mechanicznymi – uderzeniem, zarysowaniem, wgnieceniem.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe drewniane |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | Drewniane |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 1.83 m |
| Dostawca: | Domino |
| Szerokość: | 14 mm |
| Kolor: | Naturalne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Fornirowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Domino Polska Sp. z o.o. RZEŹNICZA 4 58-200 DZIERŻONIÓW POLSKA biuro@lavita.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa lita bambus naturalny
Nr kat. 100006350
Pamiętaj o



