lampka nocna żabka led 2,5w zielona
Nr kat. 100282045
opis produktu
LAMPKA NOCNA ŻABKA LED 2,5W ZIELONA to nowoczesna lampka do pokoju dziecięcego w zielonym kolorze powierzchni oraz fantazyjnym kształcie żaby. Prezentowany model lampki dziecięcej – dostępny także w innych formach oraz wariantach kolorystycznych – posiada 25 cm wysokości, 19,5 cm szerokości oraz 16 cm długości. Lampka nocna z wbudowanym oświetleniem LED posiada ciepłą i nastrojową barwę światła. Model pozwala zmniejszyć zużycie energii o 90% w przeciwieństwie do tradycyjnych żarówek. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Szerokość: | 19.50 cm |
| Długość: | 16 cm |
| Wysokość: | 25 cm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Zielony |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 70 lm |
| Źródło światła w komplecie : | W komplecie |
| Maksymalna moc: | 3 W |
| Wykończenie: | Dziecięce |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ŻABKA |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LAMPKA NOCNA ŻABKA LED 2,5W ZIELONA to nowoczesna lampka do pokoju dziecięcego w zielonym kolorze powierzchni oraz fantazyjnym kształcie żaby. Prezentowany model lampki dziecięcej – dostępny także w innych formach oraz wariantach kolorystycznych – posiada 25 cm wysokości, 19,5 cm szerokości oraz 16 cm długości. Lampka nocna z wbudowanym oświetleniem LED posiada ciepłą i nastrojową barwę światła. Model pozwala zmniejszyć zużycie energii o 90% w przeciwieństwie do tradycyjnych żarówek. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Szerokość: | 19.50 cm |
| Długość: | 16 cm |
| Wysokość: | 25 cm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Zielony |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 70 lm |
| Źródło światła w komplecie : | W komplecie |
| Maksymalna moc: | 3 W |
| Wykończenie: | Dziecięce |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ŻABKA |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampka nocna żabka led 2,5w zielona
Nr kat. 100282045
Zobacz inne z kolekcji









