lampka biurkowa heron 27602 led 4,8w czarna
Nr kat. 100420082
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy biurkowe |
|---|---|
| Szerokość: | 8 cm |
| Długość: | 5 cm |
| Wysokość: | 71 cm |
| Dostawca: | Kanlux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 430 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 5 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | HERON |
| Produkt Eko: | Tak |
| Produkt polski: | Tak |
Kanlux S.A. OBJAZDOWA 1-3 41-922 RADZIONKÓW POLSKA kanlux@kanlux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy biurkowe |
|---|---|
| Szerokość: | 8 cm |
| Długość: | 5 cm |
| Wysokość: | 71 cm |
| Dostawca: | Kanlux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 430 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 5 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | HERON |
| Produkt Eko: | Tak |
| Produkt polski: | Tak |
Kanlux S.A. OBJAZDOWA 1-3 41-922 RADZIONKÓW POLSKA kanlux@kanlux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampka biurkowa heron 27602 led 4,8w czarna
Nr kat. 100420082
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




