lampa wisząca zulia 5725 3xe27 grafitowa/czarna
Nr kat. 100412830
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 15 cm |
| Długość: | 59 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Okrągłe |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ZULIA |
| Produkt polski: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 15 cm |
| Długość: | 59 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Okrągłe |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ZULIA |
| Produkt polski: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca zulia 5725 3xe27 grafitowa/czarna
Nr kat. 100412830
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








