żyrandol verdes pnd/44372/8a/slvr/brw srebrny
Nr kat. 100458203
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Żyrandole |
|---|---|
| Średnica: | 56 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 36 cm |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 8 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | VERDES |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Żyrandole |
|---|---|
| Średnica: | 56 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 36 cm |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 8 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | VERDES |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
żyrandol verdes pnd/44372/8a/slvr/brw srebrny
Nr kat. 100458203
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




