lampa wisząca vander 3prem bl gold czarny/złoty 3xe27
Nr kat. 100496096
opis produktu
VANDER - To doskonałe połączenie stylu loftowego i industrialnego. Wykonana z wytrzymałej stali lampa VANDER ma unikalne druciane klosze, które tworzą interesujące efekty świetlne i podkreślają jej surowy charakter. Idealnie nadaje się do salonu, jadalni, kuchni oraz przestrzeni komercyjnych, dodając wnętrzom oryginalności i nowoczesnego designu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Długość: | 140 cm |
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
VANDER - To doskonałe połączenie stylu loftowego i industrialnego. Wykonana z wytrzymałej stali lampa VANDER ma unikalne druciane klosze, które tworzą interesujące efekty świetlne i podkreślają jej surowy charakter. Idealnie nadaje się do salonu, jadalni, kuchni oraz przestrzeni komercyjnych, dodając wnętrzom oryginalności i nowoczesnego designu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Długość: | 140 cm |
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca vander 3prem bl gold czarny/złoty 3xe27
Nr kat. 100496096
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









