lampa wisząca valio mdm2093 1xe27 czarny
Nr kat. 100458186
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Wysokość: | 23 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | NIE |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | VALIO |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Wysokość: | 23 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | NIE |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | VALIO |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca valio mdm2093 1xe27 czarny
Nr kat. 100458186
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



