lampa wisząca tsuno 1xe27 czarny
Nr kat. 100504267
opis produktu
Zanurz się w eleganckiej atmosferze oświetlenia z serii TSUNO. Wysokiej jakości, czarne, stalowe lampy przyciągają uwagę i dodają wnętrzom wyrafinowanego charakteru. Doskonale wkomponują się w loftowe i industrialne aranżacje - zwłaszcza te umiarkowanie surowe. Lampy wiszące TSUNO dostępne są w 3 wariantach, każdy z unikatowym kształtem klosza. Wybieraj spośród różnych form, aby znaleźć tę, która najlepiej oddaje charakter Twojego wnętrza. Pamiętaj, że oświetlenie to nie tylko funkcjonalny element domu. Każda lampa TSUNO to wyrafinowana dekoracja - dodaje aranżacjom stylu i klasy. Jest oświetleniem, które przyciąga wzrok i wprowadza do pomieszczenia unikalny klimat.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 35 cm |
| Długość: | 35 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Dostawca: | Sollux Lighting Muzolf Sp.k. |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Kształt: | geometryczny koszyk |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Strumień świetlny : | Nie dotyczy |
| Źródło światła w komplecie : | do_nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | TSUNO |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zanurz się w eleganckiej atmosferze oświetlenia z serii TSUNO. Wysokiej jakości, czarne, stalowe lampy przyciągają uwagę i dodają wnętrzom wyrafinowanego charakteru. Doskonale wkomponują się w loftowe i industrialne aranżacje - zwłaszcza te umiarkowanie surowe. Lampy wiszące TSUNO dostępne są w 3 wariantach, każdy z unikatowym kształtem klosza. Wybieraj spośród różnych form, aby znaleźć tę, która najlepiej oddaje charakter Twojego wnętrza. Pamiętaj, że oświetlenie to nie tylko funkcjonalny element domu. Każda lampa TSUNO to wyrafinowana dekoracja - dodaje aranżacjom stylu i klasy. Jest oświetleniem, które przyciąga wzrok i wprowadza do pomieszczenia unikalny klimat.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 35 cm |
| Długość: | 35 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Dostawca: | Sollux Lighting Muzolf Sp.k. |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Kształt: | geometryczny koszyk |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Strumień świetlny : | Nie dotyczy |
| Źródło światła w komplecie : | do_nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | TSUNO |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca tsuno 1xe27 czarny
Nr kat. 100504267
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











