lampa wisząca trini 902 2xe27 opal
Nr kat. 100222999

opis produktu
Atrakcyjna, designerska, nowoczesna lampa wisząca. TRINI 902 to piękna szklana lampa z mosiądzowanymi detalami i mlecznym kloszem. Złote detale nie przeszkadzają lampie w byciu prostym rozwiązaniem. To ciekawy stylistycznie model z dwoma kloszami, różnych rozmiarów na okrągłej podsufitce.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 45 cm |
| Długość: | 30 cm |
| Wysokość: | 108 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 28 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Owalne |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | TRINI |
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Atrakcyjna, designerska, nowoczesna lampa wisząca. TRINI 902 to piękna szklana lampa z mosiądzowanymi detalami i mlecznym kloszem. Złote detale nie przeszkadzają lampie w byciu prostym rozwiązaniem. To ciekawy stylistycznie model z dwoma kloszami, różnych rozmiarów na okrągłej podsufitce.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 45 cm |
| Długość: | 30 cm |
| Wysokość: | 108 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 28 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Owalne |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | TRINI |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca trini 902 2xe27 opal
Nr kat. 100222999
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Atrakcyjna, designerska, nowoczesna lampa wisząca. TRINI 902 to piękna szklana lampa z mosiądzowanymi detalami i mlecznym kloszem. Złote detale nie przeszkadzają lampie w byciu prostym rozwiązaniem. To ciekawy stylistycznie model z dwoma kloszami, różnych rozmiarów na okrągłej podsufitce.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 45 cm |
| Długość: | 30 cm |
| Wysokość: | 108 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 28 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Owalne |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | TRINI |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


