lampa wisząca sinella 23231 2 bk/sg 2xe27 czarny
Nr kat. 100458160
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 46.50 cm |
| Długość: | 20 cm |
| Wysokość: | 16 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SINELLA |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 46.50 cm |
| Długość: | 20 cm |
| Wysokość: | 16 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SINELLA |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca sinella 23231 2 bk/sg 2xe27 czarny
Nr kat. 100458160
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




