lampa wisząca rico mdm1587/3a 3xe27 chrom/biały
Nr kat. 100458121
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 13 cm |
| Długość: | 60 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Szkło |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | RICO |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 13 cm |
| Długość: | 60 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Szkło |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | RICO |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca rico mdm1587/3a 3xe27 chrom/biały
Nr kat. 100458121
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



