lampa wisząca reus lp-8069/1p gd led 36w złota
Nr kat. 100341535





opis produktu
LAMPA WISZĄCA REUS LP-8069/1P GD LED 36W ZŁOTA jest idealnym wyborem dla osób szukających błyszczącej dekoracji. Złota lampa wykonana jest z plastiku i wyróżnia się ozdobnym, geometrycznym wzorem. Ma 90 cm wysokości oraz 60 cm średnicy. Lampa została zaprojektowana z myślą o współczesnych wnętrzach. Jest to produkt ECO, który z pewnością jest przyjazny dla środowiska, ponieważ zawiera LED o maksymalnej mocy 36W. Ta złota lampa może być używana zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z innymi dodatkami z kolekcji REUS. Pomoże Ci stworzyć efektowne i eleganckie wnętrze. LAMPA WISZĄCA REUS LP-8069/1P GD LED 36W ZŁOTA to doskonały wybór dla tych, którzy lubią wyszukany styl.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 60 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 60 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Geometryczne |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 4100 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 36 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | REUS |
| Produkt Eko: | Tak |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
LAMPA WISZĄCA REUS LP-8069/1P GD LED 36W ZŁOTA jest idealnym wyborem dla osób szukających błyszczącej dekoracji. Złota lampa wykonana jest z plastiku i wyróżnia się ozdobnym, geometrycznym wzorem. Ma 90 cm wysokości oraz 60 cm średnicy. Lampa została zaprojektowana z myślą o współczesnych wnętrzach. Jest to produkt ECO, który z pewnością jest przyjazny dla środowiska, ponieważ zawiera LED o maksymalnej mocy 36W. Ta złota lampa może być używana zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z innymi dodatkami z kolekcji REUS. Pomoże Ci stworzyć efektowne i eleganckie wnętrze. LAMPA WISZĄCA REUS LP-8069/1P GD LED 36W ZŁOTA to doskonały wybór dla tych, którzy lubią wyszukany styl.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 60 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 60 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Geometryczne |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 4100 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 36 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | REUS |
| Produkt Eko: | Tak |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca reus lp-8069/1p gd led 36w złota
Nr kat. 100341535
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
LAMPA WISZĄCA REUS LP-8069/1P GD LED 36W ZŁOTA jest idealnym wyborem dla osób szukających błyszczącej dekoracji. Złota lampa wykonana jest z plastiku i wyróżnia się ozdobnym, geometrycznym wzorem. Ma 90 cm wysokości oraz 60 cm średnicy. Lampa została zaprojektowana z myślą o współczesnych wnętrzach. Jest to produkt ECO, który z pewnością jest przyjazny dla środowiska, ponieważ zawiera LED o maksymalnej mocy 36W. Ta złota lampa może być używana zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z innymi dodatkami z kolekcji REUS. Pomoże Ci stworzyć efektowne i eleganckie wnętrze. LAMPA WISZĄCA REUS LP-8069/1P GD LED 36W ZŁOTA to doskonały wybór dla tych, którzy lubią wyszukany styl.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 60 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 60 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Geometryczne |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 4100 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 36 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | REUS |
| Produkt Eko: | Tak |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


