lampa wisząca reus lp-8069/1p gd 3xe27 złota
Nr kat. 100341534
opis produktu
Lampa wisząca LAMPA WISZĄCA REUS LP-8069/1P GD 3XE27 ZŁOTA doskonale wpasuje się do nowoczesnego wnętrza. Wyprodukowana została z plastiku, zapewniając trwałość i jakość. Wykończona jest w eleganckim złotym kolorze. Jej wysokość wynosi 100 cm, a średnica 45 cm. Lampa wisząca z kolekcji REUS ozdobiona jest geometrycznym wzorem. Ten produkt cechuje wyszukany design i precyzyjne wykonanie. LAMPA WISZĄCA REUS LP-8069/1P GD 3XE27 ZŁOTA będzie idealnym wyborem dla tych, którzy szukają funkcjonalnego i eleganckiego oświetlenia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 45 cm |
| Szerokość: | 45 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Geometryczne |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | REUS |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa wisząca LAMPA WISZĄCA REUS LP-8069/1P GD 3XE27 ZŁOTA doskonale wpasuje się do nowoczesnego wnętrza. Wyprodukowana została z plastiku, zapewniając trwałość i jakość. Wykończona jest w eleganckim złotym kolorze. Jej wysokość wynosi 100 cm, a średnica 45 cm. Lampa wisząca z kolekcji REUS ozdobiona jest geometrycznym wzorem. Ten produkt cechuje wyszukany design i precyzyjne wykonanie. LAMPA WISZĄCA REUS LP-8069/1P GD 3XE27 ZŁOTA będzie idealnym wyborem dla tych, którzy szukają funkcjonalnego i eleganckiego oświetlenia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 45 cm |
| Szerokość: | 45 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Geometryczne |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | REUS |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca reus lp-8069/1p gd 3xe27 złota
Nr kat. 100341534
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







