lampa wisząca raalto 433128 3 3xled złoty/czarny
Nr kat. 100458104
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 12 cm |
| Długość: | 69.90 cm |
| Wysokość: | 23.30 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 23.30 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 588 lm |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 21 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | RAALTO |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 12 cm |
| Długość: | 69.90 cm |
| Wysokość: | 23.30 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 23.30 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 588 lm |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 21 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | RAALTO |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca raalto 433128 3 3xled złoty/czarny
Nr kat. 100458104
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



