lampa wisząca puma 10w 32-35356 led czarna
Nr kat. 100610989
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 14 cm |
| Długość: | 14 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Dostawca: | CANDELLUX |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 850 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Kolekcja: | PUMA |
| Nowość: | Tak |
Candellux Lighting Sp. z o.o. 1 MAJA 132 05-200 WOŁOMIN POLSKA bok@candellux.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 14 cm |
| Długość: | 14 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Dostawca: | CANDELLUX |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 850 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Kolekcja: | PUMA |
| Nowość: | Tak |
Candellux Lighting Sp. z o.o. 1 MAJA 132 05-200 WOŁOMIN POLSKA bok@candellux.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca puma 10w 32-35356 led czarna
Nr kat. 100610989
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









