lampa wisząca puerto lp-004/3p gd 3xe27 złota
Nr kat. 100269133
opis produktu
Lampa wisząca Puerto Lp-004/3p Gd 3xe27 to zaskakujące połączenie minimalistycznego designu z bogactwem i elegancją złota. Prezentowana lampa wisząca posiada zwieńczenie w postaci trzech kloszy w formie transparentnych kul, które eksponują żarówkę, dzięki czemu rzucają pełne i wyraziste światło. Model lampy nowoczesnej sprawdzi się w wielu współczesnych aranżacjach – od loftowych, aż po wnętrza utrzymane w stylu glamour i eklektycznym. Model lampy wiszącej posiada trzy źródła światła, gwint typu E27, stopień szczelności IP20 oraz 2-letnią gwarancję. Produkt dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 20 cm |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 144 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Nowość: | Tak |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa wisząca Puerto Lp-004/3p Gd 3xe27 to zaskakujące połączenie minimalistycznego designu z bogactwem i elegancją złota. Prezentowana lampa wisząca posiada zwieńczenie w postaci trzech kloszy w formie transparentnych kul, które eksponują żarówkę, dzięki czemu rzucają pełne i wyraziste światło. Model lampy nowoczesnej sprawdzi się w wielu współczesnych aranżacjach – od loftowych, aż po wnętrza utrzymane w stylu glamour i eklektycznym. Model lampy wiszącej posiada trzy źródła światła, gwint typu E27, stopień szczelności IP20 oraz 2-letnią gwarancję. Produkt dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 20 cm |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 144 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Nowość: | Tak |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca puerto lp-004/3p gd 3xe27 złota
Nr kat. 100269133
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




