lampa wisząca pennala a-0652 3xgu10 czarny
Nr kat. 100267820
opis produktu
LAMPA WISZĄCA PENNALA A-0652 3XGU10 CZARNY to propozycja lampy czarnej z elementem betonowej struktury, której geometryczna forma tuby doskonale wpisuje się w charakter wnętrz nowoczesnych. Model o wymiarach 6 cm szerokości, 40 cm długości oraz 100 cm wysokości posiada trzy źródła światła o symetrycznym ułożeniu, co zapewnia harmonijny i uporządkowany efekt. Lampa nowoczesna występuje w ofercie bez żarówek. Odpowiednia do montażu nad stołem w kuchni bądź jadalni, sprawdzi się także w strefie wypoczynkowej salonu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 6 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Dostawca: | Adrilux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: |
|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PENNALA |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LAMPA WISZĄCA PENNALA A-0652 3XGU10 CZARNY to propozycja lampy czarnej z elementem betonowej struktury, której geometryczna forma tuby doskonale wpisuje się w charakter wnętrz nowoczesnych. Model o wymiarach 6 cm szerokości, 40 cm długości oraz 100 cm wysokości posiada trzy źródła światła o symetrycznym ułożeniu, co zapewnia harmonijny i uporządkowany efekt. Lampa nowoczesna występuje w ofercie bez żarówek. Odpowiednia do montażu nad stołem w kuchni bądź jadalni, sprawdzi się także w strefie wypoczynkowej salonu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 6 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Dostawca: | Adrilux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: |
|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PENNALA |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca pennala a-0652 3xgu10 czarny
Nr kat. 100267820
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






