lampa wisząca panagria 13w led czarny, brązowy
Nr kat. 100566301
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 7.50 cm |
| Długość: | 110 cm |
| Wysokość: | 93.50 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Nowość: | Tak |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 7.50 cm |
| Długość: | 110 cm |
| Wysokość: | 93.50 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Nowość: | Tak |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca panagria 13w led czarny, brązowy
Nr kat. 100566301
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





