lampa wisząca oturo 108266 3xe14 czarna
Nr kat. 100423261
opis produktu
Lampa wisząca Oturo 108266 3Xe14 to propozycja doskonała do zawieszenia nad stołem w kuchni, jadalni oraz salonie urządzonym w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, naturalnym oraz skandynawskim. Powyższe oświetlenie z trzema punktami świetlnymi bazuje na ponadczasowej grze kolorów. Czarny przewód koresponduje z bielą abażurów w formie walca. Lampa wisząca mierzy 53 cm średnicy oraz 160 cm wysokości całkowitej. Jej wysokość bez zawieszenia sięga 18 cm. Model z gwintem E14 występuje w ofercie bez żarówek. Konstrukcja oświetlenia wykonana została ze stopu metali.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 53 cm |
| Szerokość: | 53 cm |
| Długość: | 53 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 18 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | OTURO |
| Produkt Eko: | Nie |
| Nowość: | Tak |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa wisząca Oturo 108266 3Xe14 to propozycja doskonała do zawieszenia nad stołem w kuchni, jadalni oraz salonie urządzonym w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, naturalnym oraz skandynawskim. Powyższe oświetlenie z trzema punktami świetlnymi bazuje na ponadczasowej grze kolorów. Czarny przewód koresponduje z bielą abażurów w formie walca. Lampa wisząca mierzy 53 cm średnicy oraz 160 cm wysokości całkowitej. Jej wysokość bez zawieszenia sięga 18 cm. Model z gwintem E14 występuje w ofercie bez żarówek. Konstrukcja oświetlenia wykonana została ze stopu metali.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 53 cm |
| Szerokość: | 53 cm |
| Długość: | 53 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 18 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | OTURO |
| Produkt Eko: | Nie |
| Nowość: | Tak |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca oturo 108266 3xe14 czarna
Nr kat. 100423261
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




