lampa wisząca oilella 99614 1xe27 czarna/mosiądz
Nr kat. 100321617
opis produktu
LAMPA WISZĄCA OILELLA 99614 1XE27 CZARNA/MOSIĄDZ to model mierzący 19 cm szerokości oraz maksymalnie 110 cm wysokości z możliwością regulacji. Prezentowana lampa pojedyncza posiada cieniowany klosz w kolorach czerni oraz miedzi. Model odpowiedni do montażu nad stołem w kuchni lub jadalni, a także salonie i sypialni – zapewnia przyjemne, kameralne oświetlenie. Lampa wisząca występuje w wariancie bez oświetlenia – żarówka odpowiednia do gwintu E27 do nabycia oddzielnie. Lampy nowoczesne Oilella objęte są 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 19 cm |
| Wysokość: | 110 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kształt: | Owalne |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | OILELLA |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LAMPA WISZĄCA OILELLA 99614 1XE27 CZARNA/MOSIĄDZ to model mierzący 19 cm szerokości oraz maksymalnie 110 cm wysokości z możliwością regulacji. Prezentowana lampa pojedyncza posiada cieniowany klosz w kolorach czerni oraz miedzi. Model odpowiedni do montażu nad stołem w kuchni lub jadalni, a także salonie i sypialni – zapewnia przyjemne, kameralne oświetlenie. Lampa wisząca występuje w wariancie bez oświetlenia – żarówka odpowiednia do gwintu E27 do nabycia oddzielnie. Lampy nowoczesne Oilella objęte są 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 19 cm |
| Wysokość: | 110 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kształt: | Owalne |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | OILELLA |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca oilella 99614 1xe27 czarna/mosiądz
Nr kat. 100321617
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






