lampa wisząca mirror lp-999/1p l bk
Nr kat. 100244832
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca mirror lp-999/1p l bk
Nr kat. 100244832
Mogą Ci się spodobać



