lampa wisząca marino 9148 6 6xg9 czarny/mosiądz
Nr kat. 100458309
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 84 cm |
| Długość: | 84 cm |
| Wysokość: | 29 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 29 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 6 szt |
| Maksymalna moc: | 25 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MARINO |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 84 cm |
| Długość: | 84 cm |
| Wysokość: | 29 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 29 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 6 szt |
| Maksymalna moc: | 25 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MARINO |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca marino 9148 6 6xg9 czarny/mosiądz
Nr kat. 100458309
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



